E-Driveline برای اولین کامیون آتش نشانی سریالی جهان

ولوو پنتا تولید مخازن الکتریکی سفارشی را برای تولید کننده پیشرو خودروی آتش نشانی Rosenbauer ، پیشگام آتش نشانی ، به نام “فناوری انقلابی” (RT) آغاز کرده است.

اولین خط رانندگی برقی
جورجیو پاریس ، رئیس ولوو پنتا صنعتی ، می گوید: “ما همکاری emob خود را با Rosenbauer در سال 2019 اعلام کردیم ، و از ایده شروع به تولید در زمان رکورد کرده ایم.” “این یک نقطه عطف در سفر برق ما است. امروزه تقاضای فزاینده ای برای راه حل های الکتریکی ریموت کنتولر صنعتی در بازار مشاهده می کنیم و — از طریق همکاری و پروژه های آزمایشی مانند این پروژه — هدف ما تأمین این تقاضا و انتظارات آینده است. “

با اقتباس از فن آوری اثبات شده از Volvo Trucks و Volvo Buses ، ولوو پنتا و مشتری آن روزنباور اولین ماشین آتش نشانی برقی جهان را با معماری کاملاً جدید خودرو معرفی کرده اند. این پروژه یک نمونه واقعی از رویکرد تکاملی مشتری محور ولوو پنتا است.

تطبیق و پیشرفت
RT پیشرانه های الکتریکی ولوو پنتا را به ارتفاعات جدیدی رساند. برخلاف دیگر EV های گروه ولوو که ممکن است دارای دو یا گاهی سه ماشین الکتریکی باشند ، RT برای انجام کار خود به چهار دستگاه نیاز داشت. هر چهار ماشین الکتریکی باید بطور همزمان کار کنند — دو ماشین برای پیشرانه ، یکی برای تقویت کننده برد برای تأمین انرژی باتری اضافی و دیگری برای بلند شدن نیروی برق ، اگر آتش نشانان بخواهند پمپ کف را بچرخانند. برای دستیابی به این هدف ، مهندسان ولوو پنتا سیستمی را ایجاد کردند که از نظر فناوری گروه ولوو کاملاً در حال برش است.

با توجه به ابعاد جمع و جور مورد نیاز یک ماشین آتش نشانی شهری ، ولوو پنتا یک واحد خنک کننده فعال (ACU) جدید ایجاد کرد. این م componentلفه در بخشی از همکاری با روزنباور توسعه یافته است. ACU جدید از یک سیستم 600 ولت استفاده می کند — به جای 24 ولت معمولی — این قدرت اضافی به ولوو پنتا اجازه می دهد تا نه تنها باتری ها را خنک کند بلکه ظرفیت خنک سازی خودروی روزنبوئر را نیز فراهم کند. این یکی از روش های ولوو پنتا است که با توجه به کاربرد دقیق ، کاربرد ، آب و هوا و محیطی که در آن کار می کند ، طراحی بهینه و سیستم خط الکتریکی کاملی را برای یک وسیله نقلیه خاص اقتباس کرده است.

سه دستگاه آتش نشانی آزمایشی روزنبوئر — با نیروی محرکه برقی ولوو پنتا — با موفقیت به برلین ، آمستردام و دبی تحویل داده شده اند. تاکنون ، خدمه از ظرفیت باتری RT و بسیاری از مزایای دیگر نداشتن موتور دیزل بزرگ شگفت زده شده اند — مانند افزایش فضای کابین خدمه و ذخیره سازی بیشتر صفحه پهلو.

اکنون اولین پیشرانه های الکتریکی در کارخانه ولوو پنتا وارا در سوئد وارد مرحله تولید شده اند. در اینجا ACU ساخته می شود و سیستم بسته بندی می شود — با نرم افزار بارگیری می شود و با هم بسته بندی می شود — تا آنجا که ممکن است نصب را برای مشتری ساده تر کند.

در سفر ، با هم ، با مشتری خود
جورجیو می گوید: “وقتی نوبت به توسعه فن آوری های جدید می رسد ، مانند تحرک الکتریکی ، ما مشتریان خود را بزرگترین سرمایه خود می دانیم.” وی افزود: “ما طی سالهای متمادی با مشتریان خود روابط كاری قوی برقرار كرده ایم كه این مهم در تحول به سمت راه حلهای پایدارتر و جدید فناوری است. با همکاری نزدیک بر روی برنامه های مختلف و در مجموعه ای از بخش ها ، می توان راه حل هایی — با رویکرد گام به گام — ایجاد کرد که قابل اطمینان ، ایمن و ارزش آفرین باشند ، با هدف ایجاد یک سیستم عامل الکتروموتور به مشتریان. “

قانونگذاری و اصول اخلاقی متغیر مشتری موجب انتقال محصولات پایدارتر می شود. ولوو پنتا برای حمایت از مشتریان خود در این انتقال تعهدات اقلیمی را تعیین کرده است. این تغییر از فناوری مبتنی بر دیزل به برق یکی از عناصر اصلی در تحول ولوو پنتا در کنار سایر پیشرفت های جدید فن آوری است.

جورجیو نتیجه گیری می کند: “موفقیت RT در آزمایش های میدانی در دنیای واقعی و شروع تولید خط رانندگی الکتریکی دو نقطه عطف در مسیر برق رسانی ولوو پنتا است.” “سفری که با همکاری قوی تقویت خواهد شد. ما با تمرکز بر فناوری امروز و در عین حال توسعه سریع راه حل های انتشار صفر با سرعت بیشتر ، به انجام و تبدیل ادامه خواهیم داد. “

www.fcbuy.ir